Par mūsu uzņēmumu

About Us

Mūsu komandā ir talantīgi, pieredzējuši, motivēti profesionāļi, kuri strādā ar ideju: Mūsu darbs - klientu drošība un miers

Mēs savu darbību sākām 2009. gadā, Rīgā. Mūsu uzņēmuma pamatdarbība ir drošības sistēmu un augsto tehnoloģiju aprīkojuma, komunikāciju izstrāde, ieviešana un uzturēšana, kā arī īpašu konstrukciju un aprīkojuma izgatavošana un uzstādīšana drošības nodrošināšanai. Mūsu prioritātes ir profesionalitāte, bezkompromisa darba kvalitāte, augsts apkalpošanas līmenis un atbalsts ar individuālu pieeju un katra klienta uzdevumu analīzi.

Mūsu uzņēmuma speciālisti sniegs atbalstu visos darba posmos. Mūsu uzņēmuma pamatprincips ļauj mums pārsniegt klientu cerības un attīstīties, neskatoties uz mainīgajiem tirgus apstākļiem. Mūsu uzņēmums seko līdzi laikiem, un mūsu risinājumu pamatā ir gan aparatūra, gan programmatūra, ko pierāda mūsu pašu veiksmīgās integrācijas pieredze, kā arī jaunie, kas tikko publicēti. Partnerības, kuras mēs veidojam kopā ar klientiem, padara mūs tos, kas mēs esam.

Mēs veicam savu uzņēmējdarbību, pārliecinoties, ka mūsu sadarbība ir pēc iespējas efektīvāka, abpusēji izdevīga un ilgtermiņa.


Mūsu komanda

Mūsu uzņēmuma darba daudzpusība, visplašākais mūsu darbību klāsts paredz labi koordinētu vadības struktūru, kas rada visus apstākļus vienkāršu un vissarežģītāko projektu īstenošanai.
Mūsu ofiss

Mūsu birojs atrodas 10 minūšu attālumā no centra Ķengaraga zaļajā zonā.

Skatīt kartē

SFERA GROUP, SIA
Dubnas iela 8 - 101
Rīga, LV-1063
Latvijas Republika
P: (+371) 288-18-208

 

Vai vēlaties sazināties ar mums?

Kontakts

 

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.