SINTEC EUROPE

350x190 sintec

Uzņēmums: 

SIA "SINTEC EUROPE"
Uzņēmums SIA "SINTEC EUROPE" dibināts 2008.gadā un specializējas pakalpojumu sniegšanā dažādu inženiersistēmu un rūpniecības uzņēmumu tehnoloģisko iekārtu mehāniskās uzstādīšanas jomā.

Iepriekšējais uzņēmuma birojs bija novecojis, un uzņēmums pārcēlās uz tikko pabeigtu ēku Kārļa Ulmaņa gatve 68, Rīgā. Uzņēmums nolēma modernizēt visu novecojušo aprīkojumu un tika nolemts jaunajā birojā uzstādīt jaunas sistēmas, kas atbilst mūsdienu tendencēm drošības jomā. Arī fiziskā telpa ir daudz lielāka nekā iepriekšējā vietā, un tagad tajā būs administratīvie biroji, ražošanas noliktavas, tostarp mācību telpas, vadības biroji, videokonferenču telpa un citas telpas. SINTEC EU atzina, ka ir nepieciešama salīdzinoši nākotnes tehnoloģiju platforma ar videonovērošanas un piekļuves kontroles integrāciju, kur iespējams, lai uzlabotu veselību un drošību, darbības efektivitāti un uzlabotu lietojamību.

Misija:
SINTEC EU piesaistīja SFERA GROUP, SIA ne tikai tīkla infrastruktūras uzstādīšanu, bet arī visaptveroša risinājuma izstrādi un ieviešanu drošības risinājuma nodrošināšanai. Pieņemtajam risinājumam bija jāatbilst mūsdienu arhitektūrai būvniecības, izvietošanas un mērogojamības ziņā.

Risinājums:

Videonovērošana ar Hikvision domofonu un piekļuves kontroles integrācijas iespējām, tostarp tīkla kamerām, DS-K2604T tīkla durvju kontrolleriem un 2. paaudzes IP video domofonu sistēmas video domofoniem. SFERA GROUP ir liela pieredze integrēto HIKVISION risinājumu izmantošanā, un tā nolēma kameru pārvaldībai un lietošanai un piekļuves kontrolei izvietot programmatūras platformu iVMS-4200, kas tiks integrēta arī ar video-durtfona komunikāciju, lai kontrolētu apmeklētāju caurbraukšanu / caurbraukšanu un pakalpojumus. Pretuzlaušanas un DSC signalizācija. Uz vietas izvietotajos kameru modeļos ir gan fiksētās tīkla kameras, gan PTZ kameras.

Iekārtas:
- Piekļuves kontrole:
HIKVISION kontrolieri un lasītāji;

- Videonovērošanas sistēma:
Reģistrators un IP kameras Hikvision

- Apsardzes signalizācija
DSC PowerSeries Neo

Rezultāts:
Teritorija, biroja un noliktavas telpas ir aprīkotas ar piekļuves kontroles sistēmu, kontrolieriem un biometriskajiem lasītājiem no HIKVISION, kas nodrošina, ka pilnvarotajam personālam būs pieeja atbilstoši noteiktajiem uzdevumiem (piekļuve tiek veikta ar pirkstu nospiedumiem, ja nepieciešams, ar kartēm, kuras var arī izmantot). Piekļuves kontroles sistēmai ir tīkla struktūra, kas ļauj pārraudzīt katru piekļuves punktu tiešsaistē, lai uzņēmuma vadība vienmēr zinātu precīzu darbinieku skaitu katrā ražošanas zonā. Papildu kontroles līmenim tiek uzstādīta videonovērošanas kamera pa visu perimetru, kā arī katrā piekļuves punktā. Pateicoties ieviestajai kontroles un laika uzskaites sistēmai, uzņēmuma vadība var aprēķināt katra darbinieka darba laiku jebkuram laika periodam.

Recommendation to SFERA Group SIA

Atsauksme

Klienta viedoklis:

"SIA "SFERA GROUP" līdz šai dienai nodrošina uzstādīto sistēmu apkopi un nepārtrauktu infrastruktūras paplašināšanu. SINTEC Properties LV SIA apliecina SIA "SFERA GROUP" darbinieku augsto profesionalitāti un iesaka viņus kā uzticamu un drošu sadarbības partneri," sacīja SIA "SINTEC EUROPE" prokūrists Boriss Mogiļins

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.