Piekļuves kontroles un vadības sistēma (PKS) ir tehnisko līdzekļu kopums, kas paredzēts, lai nodrošinātu autorizētu piekļuvi piešķirtajām ēkas telpām, ierobežojot dažādu kategoriju darbinieku un apmeklētāju piekļuvi noteiktām ēkas zonām un/vai telpām..

P iekļuves kontroles sistēmas (PKS) plaši izmanto visās jomās. Mūsu uzņēmuma speciālisti profesionāli un atbildīgi palīdz izvēlēties piemērotāko Jūsu uzdevumiem.

Detalizēti izskaidrosim iespējamo sistēmas variantu atšķirības un priekšrocības, projektēsim, uzstādīsim un konfigurēsim sistēmu par saprātīgām cenām. Mums ir liela pieredze piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšanā, jo Mūsu uzņēmums uzstāda dažāda veida piekļuves kontroles sistēmas atkarībā no klienta prasībām.

Biznesa centros, atsevišķos birojos vai veselās rūpnīcās, viesnīcās, skolās, slimnīcās un klīnikās. Papildus uzstādām piekļuves kontroles sistēmas pie dažādu uzņēmumu, uzņēmumu, noliktavu kompleksu un citu objektu ieejām un ieejām autostāvvietās vai teritorijās.

PKS instalēšanas priekšrocības::

  • Būtisks apsardzes dienesta efektivitātes pieaugums;
  • Jūsu uzņēmuma darbinieku efektivitātes paaugstināšana;
  • Piekļuves režīmu kontrole un vadāmība;
  • Kontrolēt visas apmeklētāju kustības objektā;
  • Darbinieku darba laika uzskaites procesa automatizācija;
  • Aizsardzība pret ielaušanos svešinieku objektā;
  • Iespēja integrēt ar videonovērošanas sistēmu, ugunsgrēka un apsardzes signalizāciju;
  • Darba disciplīnas uzlabošana;
  • Plašas piekļuves kontroles iespējas (pēc objektiem, pēc laika, pēc apmeklētāja statusa).

Piekļuvi jebkurām telpām, vai tas būtu direktora kabinets, grāmatvedība, noliktava vai jebkura cita biroja telpa katrai konkrētai personai, lai kas tas būtu apmeklētājs, klients vai uzņēmuma darbinieks, var ierobežot, uzstādot piekļuves kontroles sistēmu. Pateicoties šai sistēmai, jūs varat sekot līdzi apmeklētībai. Lai to izdarītu, darbiniekam atliek tikai atnest karti lasītājam, piemēram, pie ieejas, un piekļuves kontroles sistēma visu izdarīs pati: mēneša vai darba nedēļas beigās vadība varēs novērtēt darbinieku apmeklējumu un punktualitāti, pateicoties visiem reģistrētajiem datiem. Stingrākai PKS kontrolei varat to konfigurēt tā, lai tiktu ņemti vērā pārtraukumi, pārvietošanās starp nodaļām. Atzīmes uz kontrolpunktiem palīdz nekavējoties noteikt darbinieka atrašanās vietu.
(biznesa centrs, rūpnīca, valsts organizācija, slimnīca)
Ieeju jebkurā organizācijā var organizēt tā, lai tiktu samazināts drošības kontroles punkta iziešanas laiks, īpaši rīta un vakara stundās. Turklāt jebkuras personas piekļuve teritorijai var tikt liegta vai atļauta jebkurā laikā.
(Uzņēmuma teritorija, loģistikas vai noliktavas komplekss, autostāvvieta)
Regulēta piebraukšana kopā ar stāvvietas aizsardzību ir glābiņš no dažādām nepatīkamām situācijām, piemēram, aizņemtas stacionāras stāvvietas vai pat zādzības. Piekļuves kontrole nodrošina ne tikai papildu drošību, piemēram, automātiski reģistrējot automašīnu numurus, bet arī ļauj precīzi reģistrēt laiku, kad transportlīdzeklis atrodas stāvvietā, kas ir aktuāli maksas autostāvvietās.
(universitātes, institūti, skolas un citi)
Studentu apmeklējuma uzskaite mūsdienu pasaulē ir ļoti svarīga ne tikai no disciplīnas, bet arī drošības viedokļa. Bezkontakta caurlaides klātbūtne katram skolēnam vai skolotājam ļauj jebkurā laikā noteikt viņa klātbūtni vai neesamību klasē. Tuvuma atslēgas nozaudēšana nav kritiska, jo apsargs varēs izlaist skolēnu vai skolotāju caur turniketu, izmantojot tālvadības pulti. Visi notikumi - turniketa pāreja uz kartes vai pēc sarga komandas tiek ierakstīti sistēmas nemainīgajā atmiņā. Turklāt PKS ļauj izmantot dažādus iestatījumus, piemēram, SMS paziņojumus vecākiem par laiku, kad bērns iziet caur turniketu gan dienas sākumā, gan beigās. Sistēma ir konfigurēta tā, lai kartes nozaudēšanas gadījumā to uzreiz varētu izslēgt no atļauto saraksta un ar to nevarēs iziet caur turniketu. Tāpat ar vienu un to pašu karti divas reizes doties uz izglītības iestādi nav iespējams. PKS ļauj uzstādīt lasītājus ne tikai pie ieejas ēkā, bet arī iekšā, piemēram, pamatklasēs, skolotāju istabā, ēdamzālē, medicīnas kabinetā, direktora kabinetā, sporta zālē, bibliotēkā... nospiežot izejas pogu. Ugunsgrēka gadījumā visas slēdzenes var atslēgt pēc iespējas īsākā laikā, izmantojot datoru bērnu un pieaugušo brīvai izejai no bīstamas telpas.
(viesnīcas, moteļi, viesu nami, pansionāti)
Viesnīcām ir vairāki risinājumi, jo šis profils ir saistīts ar viesnīcu biznesa grāmatvedības programmām, taču principā atšķirības nav lielas. Viesnīcās uzstādītās piekļuves kontroles sistēmas sniedz vairākas priekšrocības gan viesiem, gan personālam un īpašniekam. Šī sistēma ļauj atvieglot piekļuvi telpām un, atšķirībā no jebkuras mehāniskās slēdzenes, paliek ne mazāk uzticama. Lasītāji ar lielu attālumu ļauj iziet cauri kontrolpunktam, pat neuzliekot lasītājam karti vai čipu, jo, reaģējot uz atslēgu dažu metru attālumā, durvis atvērsies automātiski un viesis brīvi tiks iekšā, kas ir ļoti ērti, ja rokas ir pilnas ar bagāžu. Viesnīcā, kurā ir uzstādīta ACS, piekļuvi istabām un citām telpām var iegūt tikai tie viesnīcas darbinieki, kuri saskaņā ar noteikumiem var un kam tur atrasties. Viesu ērtībām kārtis var ieprogrammēt tā, lai, piemēram, istabene istabā uz tīrīšanu ienāktu tikai noteiktā laikā. Atslēgas kartes nozaudēšana vai zādzība nav kritiska, jo pazaudētu atslēgu ir iespējams bloķēt un dažu minūšu laikā aizstāt ar jaunu. Tajā pašā laikā viesis var būt drošs, ka viņa prombūtnes laikā neviens nevarēs izmantot veco atslēgu.

PKS mūsdienās ir atbilstošs un efektīvs veids, kā kontrolēt piekļuvi gan pašam objektam, gan ēkas iekšpusei.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu, vienojoties par speciālista izbraukšanu, uzstādīšanas vietas noteikšanu, aprīkojuma veidu un to daudzumu, kā arī provizorisku darbu izmaksu un izpildes termiņa aprēķinu.

Mūsu speciālisti izvēlēsies sistēmu, kas pilnībā atbildīs uzdevumiem ar optimālu cenas un kvalitātes attiecību (konsultējam un apmeklējam vietni bez maksas), jo veidojot un projektējot PKS, ir jāņem vērā daudzas nianses, kas var ietekmēt cenu.

Strādājam ar dažādu ražotāju iekārtām, tāpēc vienmēr varam izvēlēties Jums to variantu, kas visefektīvāk risina uzdevumus. Visbiežāk izmantojam firmu tehniku: Hikvision, Roger; Rosslere.

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.