350x190 PNB thermal terminal

Nosaukums:
uzņēmums - specializējas augstas kvalitātes grāmatu ar sarežģītu apdari ražošanā. Rakšana var un ir gatava izpildīt pasūtījumus, izmantojot dažādas iesiešanas metodes: mīkstos vai cietajos vākos; līmēts, sašūts vai seglu sašūts. Pēc pieprasījuma ir pieejami arī FSC® sertificēti produkti.

Nozare:
Tipogrāfija. Poligrāfija, kvalitatīvu grāmatu un žurnālu izgatavošana. Masveida produkcija un periodika.

Paveicamais uzdevums:
Piekļuves kontroles sistēmas aprīkojums ar temperatūras skeneri biroja un ražošanas centrālajai ieejai. Piekļuves kontroles un iekšējā telefona sakaru sistēma.

Risinājums:
- Sejas atpazīšanas terminālis ir piekļuves kontroles ierīce, kas integrēta ar temperatūras skrīningu. Terminālis ātri mēra ādas virsmas temperatūru un augšupielādē neparastas temperatūras datus uz centru, un to var izmantot arī video ierakstīšanai. Dorfone IP video sistēma Hikvision.

Rezultāts:
Ieeja ražošanas, noliktavā un daļā biroja telpu aprīkota ar sejas atpazīšanas termināli ar temperatūras skrīningu. Visiem cilvēkiem, kas ienāk uzņēmumā, tiek garantēta normāla temperatūra, kas ir svarīgs epidemioloģisko standartu ievērošanas kritērijs. Uzdevuma veikšanai tika izmantots Hikvision DS-K1T671TM-3XF aprīkojums. Pateicoties modernajam aprīkojumam, mūsu klienti var elastīgi pielāgot un paplašināt sistēmas arhitektūru.

Klienta viedoklis:
Visas sistēmas atbilst noteiktajām prasībām

  Link

 

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.