SFERA GROUP uzņēmums garantē konsekventi augstu apkalpošanas līmeni, īsus izpildes termiņus un individuālu pieeju katram klientam.

Uzņēmuma SFERA GROUP garantē katram no saviem klientiem nemainīgi augstu pakalpojumu nodrošināšanas sistēmu, īsu apgrozījuma laiks, kā arī individuālu pieeju katram klientam. Augstas kvalitātes klientu apkalpošana mūsu mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, izmantojot: augstas, ko apstiprina diplomu un sertifikātu, kvalifikācijas līmeņa mūsu ekspertu izmantošana precizitātes sertificēta iekārtas, ātra reaģēšana uz katru pieprasīt lielu un atšķirīgas vadības dokumentāciju projektam.

Šīs garantijas, ko Sfera GROUP sniegtajiem noslēgumā katra pakalpojuma līguma abonēšanas pakalpojumiem. Mūsu kompānija veic visu nepieciešamo apkopes darbu par drošības sistēmām, saskaņā ar līgumu, aktīvām iekārtām, un citas perifērijas resursus, no kompleksa objektu drošību, ar noteikumu dokumentācijas par padarīto no mūsu puses darbu.

Ietvaros ilgtermiņa atbalstu mēs piedāvājam līgums:

  • Speciālists ierašanās laiks līdz 24 stundām;
  • Atras diagnostika un lemt par koriģējošiem darba atsevišķu sistēmu vai visu kompleksu;
  • Video ierakstīšanas datiem drošību;
  • Piekļuves tiesību nodrošināšana, lai katru no apakšsistēmām;
  • Monitorings video serveriem, kameras, drošības sistēmas un apakšsistēmu no mūsu birojā;
  • Tālvadības administratīvie uzdevumi, kas neprasa fizisku klātbūtni speciālista;
  • Plānotais uzturēšana drošības funkcijām.

Līgumattiecības pakalpojumi ietver regulārus un ārkārtas vizītes mūsu speciālistiem, kā arī veicot nepieciešamās konsultācijas pa tālruni. Mēs strādājam saskaņā ar līgumu par pakalpojumiem un pēc jūsu pieprasījuma. Detalizētāku dialogu, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālruni vai atstāt ziņu Kontakti

SFERA GROUP uzņēmums garantē  konsekventi augstu apkalpošanas līmeni, īsus izpildes termiņus un individuālu pieeju katram klientam.

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.