“Labāk vienreiz redzēt, nekā simts reizes dzirdēt” – šis teiciens lieliski raksturo videonovērošanu kā drošības sistēmas galveno elementu..

350x190 cctv camera white M usu Uzņēmums projektē, uzstāda un apkalpo videonovērošanas sistēmas. Mūsu piedāvājums tiek veidots, balstoties uz patiesajām klienta vajadzībām. Apkopojot informāciju un darba uzdevumu, veidojot piedāvājumu, potenciālajam klientam skaidri izskaidrojam, kam paredzēta katra no sistēmas sastāvdaļām, un necenšamies pārdot kaut ko lieku vai, gluži pretēji, klusējam par to. ka klients nesaņems vēlamo rezultātu bez jebkādām sastāvdaļām . Mūsu komercpiedāvājums parasti ietver trīs risinājumus: budžeta, standarta, ieteicamo, un pēc vienošanās ar klientu izskaidrojam vienas vai otras iespējas plusus un mīnusus.

Mūsu darba stils ir profesionāls, atbildīgs un kvalitatīvs par saprātīgām cenām. Galvenais iemesls individuālai pieejai risinājumam, videonovērošanas sistēmas izstrādei, ņemot vērā visas objekta īpatnības un nepieciešamos darbus, klientam ir tas, ka pēc pieņemšanas akta parakstīšanas no sava klienta neatstājam, bet pavadām mums piedāvājot apkopes pakalpojumus. Uzdevumi, kuriem tiek ieviesta videonovērošanas sistēma, var būt ļoti dažādi, jo kameras ir objektīvas, fiksējot notiekošo birojā, ražošanā, noliktavā, uzņēmuma teritorijā, degvielas uzpildes stacijās un patiešām praktiski jebkur. 

Ieraksti tiek veikti no videonovērošanas kamerām, un tas ne tikai palielina darbinieku un apmeklētāju drošību, bet arī sniedz iespēju ātri un objektīvi atrisināt daudzus strīdus, kas var rasties ar klientiem, darbiniekiem, piegādātājiem, novērš iespējamo ļaunprātīgu izmantošanu, negodprātīgu savu pienākumu veikšanu. , zādzību, un vispār tas ir neapstrīdams pierādījums kompetentajām struktūrām. Arī videonovērošanas sistēmas uzstādīšana palīdzēs novērot notiekošo jebkurā laikā un vietā. Redzēt un nepieciešamības gadījumā dzirdēt, kas notiek uz novērotā objekta birojā, mājās un tagad pat telefonā.

Noteiktiem kritērijiem mēs izvēlamies labāko variantu aprīkojumam un komponentiem, piemēram, naktī vai telpā bez apgaismojuma, nakts redzamības kameras ar infrasarkano apgaismojumu ļaus novērot, bet augsta riska objektos - pretvandālu dizains. korpuss saglabās kameru neskartu.

Kameras var būt krāsainas vai melnbaltas, IP kameras vai analogās, ar un bez IR apgaismojuma, PTZ vai kupola, pret vandāļiem izturīgas vai parastās. Īpašām klientu prasībām vai vietas kritērijiem piedāvājam, piemēram, kameras ar termovizoru vai aizsargkorpusā IP67 un daudz citu speciālo aprīkojumu.

Vēršoties pie mūsu uzņēmuma, jūs iegūsit tieši to, ko vēlējāties sasniegt no sistēmu ieviešanas kopumā vai videonovērošanas konkrēti. Mūsdienās bez videonovērošanas sistēmas nevar iztikt gandrīz neviena komerctelpa vai ražošanas ēka, neviens birojs un ievērojama daļa privātmāju. Ja nepieciešams, varam izstrādāt un uzstādīt visaptverošu drošības sistēmu, kas ietvers arī ACS (piekļuves kontroles sistēmu), apsardzes signalizāciju, pārvaldīt ieeju, reģistrāciju vai palīdzēt atklāšanā.

Mūsu uzņēmums uzstāda videonovērošanu veikalos, birojos, rūpnīcās, kafejnīcās un restorānos, lombardos un kazino, automazgātavās un degvielas uzpildes stacijās, remontdarbnīcās un montāžas cehos, nozarēs, biznesa centros, autostāvvietās un stāvlaukumos, sporta un izklaides centros, noliktavās un blakus esošās teritorijas.

Strādājam ar dažādu ražotāju iekārtām, tāpēc vienmēr varam izvēlēties Jums to variantu, kas visefektīvāk risina uzdevumus. Visbiežāk mūsu piedāvājumu pamatā ir pārbaudītas kvalitātes aprīkojums, tostarp tādi uzņēmumi kā HikvisionBosch, Dahua, Axis un citi.

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.