Sistēmas, kas ir atbildīgas par iekļūšanas aizsargājamā teritorijā vai noteiktā teritorijā atklāšanu un par to paziņošanu..

Daudzos objektos īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību perimetra aizsardzībai, tāpēc ar objektos uzstādīto videonovērošanas sistēmu vien nepietiek. Perimetra drošības sistēma (PSS) ir pirmā, kas "uzzina" par iebrucēja iekļūšanu teritorijā un "informē" par to apsargus. Jo lielāks objekts un tā perimetrs, jo augstāka ir tehnisko aizsardzības līdzekļu (PSO) izmantošanas salīdzinošā efektivitāte attiecībā pret cilvēcisko faktoru. Jebkura objekta PSO nepieciešama sastāvdaļa ir apsardzes signalizācijas sistēma, kas sastāv no dažādiem iebrucēju noteikšanas līdzekļiem, kurus apvieno vienota informācijas vākšanas un apstrādes sistēma.

Biežāk nekā citi izstrādājam risinājumus tādu objektu perimetra aizsardzībai kā: autostāvvietas un autostāvvietas, industriālie objekti, kotedžu zemes gabali, dzīvības uzturēšanas objekti, paaugstināta riska objekti, noliktavas, angāri, noliktavas, tirdzniecības teritorijas un valdības iestādēm.

Mūsdienu perimetra noteikšanas rīkus var klasificēt pēc šādiem fiziskajiem darbības principiem:

  • Elektromehāniskie noteikšanas līdzekļi: atbildes elements ir stieptas stieples vītnes ar gala sensoriem. Pavedieni, kas pārvietojas viens no otra vai to pārraušana izraisa "trauksmi"
  • Vibrāciju noteikšanas līdzekļi: reaģējošais elements ir kabeļu vibrācijas sensori (triboelektriskie); punktu vibrācijas sensoru sistēmas (pjezoelektriskās, elektromagnētiskās). Darbības princips ir balstīts uz margu vibrācijām kustības laikā.
  • Kapacitatīvās noteikšanas līdzekļi: reaģē uz sensora elementa kapacitātes izmaiņām, objektam kustoties, noved pie sistēmas darbības.
  • Induktīvās noteikšanas līdzekļi: reaģē uz SE cilpas induktivitātes izmaiņām, kad vadi tiek izvilkti vai salauzti, izraisot "trauksmi".
  • Radiostaru noteikšanas līdzekļi: reakcijas princips ir balstīts uz uztvertā signāla līmeņa izmaiņām, ko izraisa ielaušanās kustība starp raidītāju un uztvērēju.
  • Vadu viļņu noteikšanas līdzekļi: paralēlu vadu sistēma, caur kuru tiek pārraidīts un saņemts starojums. Saņemtā signāla līmeņa izmaiņas iebrucēja pārvietošanās dēļ vadu tīkla tuvumā noved pie "trauksmes".
  • Magnetometriskās noteikšanas līdzekļi: ir vadu sistēma, kas ir jutīga pret magnētiskā lauka izmaiņām, pārvietojot metāla priekšmetus.
  • Seismiskās noteikšanas rīki: šī ir zemē uzstādīta ģeofona sensoru sistēma. Darbības princips ir balstīts uz augsnes seismiskajām vibrācijām (staigāšana, cilvēka skriešana)
  • Optoelektroniskie noteikšanas līdzekļi: tie ir izvietoti atstatus vai kombinēti, raidītājs-uztvērējs, veidojot IR staru, kura pārtraukšana noved pie "trauksmes".

No mūsdienu perimetra drošības sistēmām populāras ir tās, kuru pamatā ir videonovērošanas sistēmas: 

  • Ar uzlabotiem algoritmiem aprīkoti Hikvision Deep Learning sērijas produkti, tostarp DeepinView tīkla kameras, DeepinMind NVR, AcuSense tīkla kameras un NVR, piedāvā izsmalcinātu trauksmes aktivizēšanu, atšķirot cilvēkus un transportlīdzekļus no citiem kustīgiem objektiem, piemēram, lapām, lietus lāsēm, ēnām un citiem.
  • Termokameru uzstādīšana pa perimetru var nodrošināt ļoti efektīvu tehnoloģiju rīku uzlabotai atklāšanai, iebrucēju noteikšanai nelabvēlīgos laika apstākļos, piemēram, miglā, smogā, lietū un sniegā, kā arī ilgi pēc dienasgaismas.
  • Hikvision Security Radar izmanto Hikvision progresīvo tehnoloģiju, lai precīzi noteiktu un izsekotu līdz pat 32 potenciālajiem iebrucējiem katrā radarā pat vissmagākajos laika apstākļos. Hikvision drošības radars ir ideāli piemērots lielu atklātu vietu novērošanai skarbos laika apstākļos un vietās, kur perimetra vide ir pārāk sarežģīta, lai izvietotu tikai videonovērošanas kameras.

Thermal camera for perimeter protection

 Objekti, uz kuriem bez kļūmēm attiecas perimetra aizsardzība

 • muitas noliktavas,
 • atomelektrostacijas,
 • naftas fermas,
 • varas struktūru objekti u.c.

 

Ir vērts ņemt vērā, ka perimetra apsardze ir uzdevums, kas ne tikai ietver elektroniskās ierīces, tas ir arī inženiertehnisks komplekss, un svarīga loma ir kompetentai barjeru, žogu, stabu un skatu torņu, dažkārt arī īpašu grāvju un kanālu būvniecībai. . Visam kompleksam jābūt apmācīta personāla kontrolē, pretējā gadījumā perimetra drošības risku efektivitāte tiek samazināta līdz nullei.

Ir svarīgi saprast, ka atšķirībā no piekļuves kontroles sistēmas, piemēram, perimetra apsardzes sistēma faktiski nav teritorijas aizsardzība, tā ir tikai aizsardzības instruments, palīgs, kas var operatīvi ziņot par nesankcionētu iekļūšanu objektā. 

Ja jūsu objekts neietilpst augstākminētajā, tas nenozīmē, ka jums nav nepieciešama perimetra apsardze, jo, piemēram, privātās kotedžas un lauku pansijas, perimetra drošības sistēma var nodrošināt diezgan augstu aizsardzības līmeni pret svešiem iejaukumiem un ievērojami samazināt nepamanītas ielaušanās riskus.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu, vienojoties par speciālista izbraukšanu, uzstādīšanas vietas noteikšanu, iekārtu veidu un to daudzumu, kā arī provizorisku darbu izmaksu un termiņa aprēķinu.

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties labāko perimetra drošības sistēmas izmaksu, funkcionalitātes, konfigurācijas un konfigurācijas variantu.

Mūsu uzņēmums piedāvā perimetra apsardzes projektus un metodes, uzstāda perimetra apsardzes sistēmas, pamatojoties uz plašu iekārtu klāstu. Tostarp tādi uzņēmumi kā BOSCH, Forteza, Hikvision un citi.

 

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.