Strukturētā kabeļu sistēma (SKS) ir pilns sakaru kabeļu un komutācijas iekārtu komplekts, kas atbilst attiecīgo normatīvo dokumentu prasībām.

SKS ietver kabeļu un komutācijas elementu komplektu, paņēmienu to kopīgai izmantošanai, kas ļauj izveidot regulāras paplašināmas sakaru struktūras lokālajos tīklos dažādiem mērķiem. SKS ir ēkas infrastruktūras fiziskais pamats, kas ļauj vienā sistēmā apvienot daudzus tīkla informācijas pakalpojumus dažādiem mērķiem: lokālie tīkli, telefonu tīkli, drošības sistēmu tīkli, videonovērošana u.c..

Organizācijas darbam nepieciešams lokālais tīkls, kas apvieno datorus, telefonus, perifērijas iekārtas. Patlaban bez datortīkla nevar iztikt: vai tas ir kabeļu vai radio tīkls, tas ir jebkurā uzņēmumā. Mēs vairs neatceramies un daži pat nezina, ko nozīmē datu apmaiņa, izmantojot disketes vai ierakstāmos diskus, vai kāpēc mums jāgaida rindā pēc printera.

Risinājums bija tehnoloģija, saīsināti kā SKS. Strukturēta kabeļu sistēma ir universāla ēkas vai ēku kompleksa telekomunikāciju infrastruktūra, kas nodrošina visa veida signālu, tostarp balss, informācijas un video, pārraidi. SKS var uzstādīt, pirms kļūst zināmas lietotāju prasības, datu pārraides ātrums, tīkla protokolu veids. Taču, protams, zinot, piemēram, darba vietu skaitu, to atrašanās vietu, kur būs starpsienas utt., būtiski palīdz projektu realizācijā un būtiski samazina izmaksas.

Standartos ieteiktais SKS apjoms ir 50 - 50 000 lietotāju, platībā līdz 1 000 000 m2. SKS veido telefona tīklā integrēta datortīkla pamatu. Ēkas/pilsētas telekomunikāciju iekārtu komplektu, kas savienots, izmantojot strukturētu kabeļu sistēmu, sauc par lokālo tīklu.

Strukturēto kabeļu tīklu projektēšana:

Klients var neizprast visus viņam nepieciešamo sistēmu izveides aspektus, tāpēc mēs tik rūpīgi runājam par visām niansēm, jo ​​pasūtītājs ir atbildīgs par piedāvātā projekta varianta izvēli. Mēs tikai piebilstam, ka mūsu uzņēmums vienmēr pirms darba uzsākšanas saskaņo projektēšanas daļu.

 • Komerciālā piedāvājuma stadijā mums jau ir projekta projekts ar detalizētu specifikāciju.
 • Pateicoties skaidrai izpratnei par darba apjomu un saprātīgām cenām, mēs vienmēr esam pārliecināti par piedāvātā risinājuma konkurētspēju.
 • Optimālu dizaina risinājumu izmantošana kopā ar precīzu aprēķinu ļauj uzstādīt ar minimālām novirzēm no komercpiedāvājumā norādītās specifikācijas.
 • Detalizēta projekta izpēte sākas uzreiz pēc Līguma noslēgšanas.
 • Detalizēts pētījums samazina sagatavošanās periodu darba uzsākšanai

Strukturēto kabeļu tīklu montāža:

Datortīkla izbūvei izmantojam simetriskos kabeļus, kas nav zemāki par 5e kategoriju. Tas attiecas gan uz datortīklu, gan telefonu tīklu, kas sniedz labumu klientam, pateicoties visa tīkla elastībai un dublēšanai. Likvidējot 3. kategorijas kabeļa izmantošanu (kā to dara daudzi citi uzņēmumi, lai samazinātu priekšlikuma izmaksas), mēs padarām savas līnijas universālas, kas nodrošina savstarpēji aizstājamu datoru un telefona tīkla ierīču savienojumu un darbību.

Kabeļa kategorijas izvēle ir atkarīga no prasībām attiecībā uz datu pārraides ātrumu, savukārt mūsu uzņēmums ņem vērā gan esošās, gan nākotnes prasības. 5.e un 6.kategorijas kabeļi nodrošina lietojumus līdz vienam gigabitam sekundē, 6.a, 7. un 7.a kategorijas kabeļi – līdz desmit gigabitiem sekundē. Viens 7.a kategorijas pāris var pārraidīt visu kabeļtelevīzijas kanālu spektru, kas var būt nepieciešams, veidojot kabeļu sistēmu ar universālajām līnijām.

Standartu ieteikumi:

 • birojos/ofisa novietot kabeli ne zemāku par 5e kategoriju;
 • datu centros, veselības aprūpes un izglītības iestādēs - ne zemāka par 6.a kategoriju;
 • privātmājās apakšsistēmai "apraides un sakaru tehnoloģijas" - 7.a kategorija. Tā kā vītā pāra un koaksiālā kabeļa pretestība ir atšķirīga, šim savienojumam ir nepieciešami 100 Om/75 Om viļņu adapteri ar atbilstošiem savienotājiem abos līnijas galos.

Mugurkaula apakšsistēmā universāluma princips netiek piemērots, dažāda veida kabeļi nodrošina vislabāko informācijas un balss aplikāciju kvalitāti.

Uzstādot SKS, ir jāievēro jaudas un vājstrāvas kabeļu uzstādīšanas noteikumi. Sprieguma svārstības rada nevēlamus traucējumus no vietējiem tīkliem. Kompetenta konstrukcija un kontrole uzstādīšanas procesā nodrošina minimālo pieļaujamo attālumu ievērošanu savienojuma montāžai.

Neekranēts SKS nodrošina augstu pārraidīto signālu kvalitāti ar nelielu līniju garumu. Ja līnijas ir 70-90 metrus garas, vēlama ekranēta kabeļu sistēma ar labu parametru rezervi. Ekranēta SKS izvēle nodrošina datu aizsardzību pret ārējiem traucējumiem, atrisina starpkabeļu traucējumu problēmu un samazina strāvas vadu ietekmi.

Uzstādīšanas laikā mēs ievērojam noteikumus par zemējuma paliktņiem, šķērsojot starpsienas, kabeļu līkumu rādiusus, pieļaujamo kabeļu kanālu piepildīšanu un citas SCS projektēšanas, uzstādīšanas un administrēšanas standartu prasības. < /span>

 • vājstrāvas kabeļu elektromagnētiskās aizsardzības klase;
 • metāla kabeļu kanālu veids;
 • strāvas kabeļu skaits un strāvas vērtības.

Elektromontāžas darbi

SKS uzstādīšanai vairumā gadījumu ir nepieciešami elektriskie darbi. Katrā darba vietā ir nepieciešamas datora ligzdas. Bieži vien papildus tiem tiek nodrošinātas mājsaimniecības rozetes, kas ir savienotas ar savām grupas līnijām.

Mūsu uzņēmuma veiktie elektrodarbi ietver elektrotīkla un nepārtrauktās elektroapgādes sistēmu, darba, gaidīšanas un avārijas apgaismojuma sistēmu uzstādīšanu.

Mūsu tīkli ir veidoti, atdalot strāvas un zemsprieguma vadus!

Kāpēc klienti izvēlas mūs:

 • Garantējam jaudas un vājstrāvas sistēmu kvalitāti;
 • Pateicoties pieredzējušiem uzstādītājiem, mēs veicam liela apjoma darbus īsākā laikā;
 • Mums ir labākās cenas maziem un vidējiem projektiem;
 • Lai klientiem būtu ērti strādāt ar mums, visus jautājumus risina personīgais menedžeris ar nepieciešamajām pilnvarām;
 • Pasūtītājam ir iespēja pielāgot prasības projekta īstenošanas procesā. Veicam uzstādīšanu ar minimālām papildu izmaksām un atspoguļojam izmaiņas būvdarbu dokumentācijā;
 • Marķējums un iebūvētā dokumentācija ļauj ērti vadīt sistēmu. SKS apakšsistēmas paneļa portos ir papildus apzīmētas ar krāsu kodiem saskaņā ar SKS administrēšanas standartiem;
 • Mēs nodrošinām gatavu dokumentāciju bez papildu maksas;
 • Katrs klients, kas sertificē tīklu atbilstoši jebkuram standartam, saņem dokumentētus testa rezultātus ar grafiskiem rezultātiem katrai līnijai;
 • Palīdzam klientiem nepieļaut kļūdas;
 • Apzināmies SKS slēptās problēmas, nepieļaujam tās savos projektos un piedāvājam to drošu identificēšanu un novēršanu citu darbuzņēmēju projektos.
 • Mums ir liela pieredze nestandarta risinājumos dažādu sistēmu uzstādīšanai un to integrēšanai, nodrošinot papildu funkcionalitāti, estētiku, kvalitātes uzlabošanu un investīciju samazināšanu;
 • Mēs esam "PAR" drošām sistēmām. Mēs uzstādām telekomunikāciju zemējumu visos SKS neatkarīgi no ekranēto līniju klātbūtnes. Mēs vienmēr piedāvājam zibensaizsardzības sistēmas.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu, speciālista vizītes saskaņošanu, aprīkojuma veidu un daudzumu, kā arī provizorisku darbu izmaksu aprēķinu un darbu izpildes termiņu.

Mūsu speciālisti piemeklēs sistēmu, kas pilnībā atbildīs uzdevumiem ar optimālu cenas un kvalitātes attiecību (konsultējam un apmeklējam vietni), veidojot un projektējot SCS, ir jāņem vērā daudzas nianses, kas var ietekmēt cenu. Strādājam ar dažādu ražotāju iekārtām, tāpēc vienmēr varam izvēlēties Jums to variantu, kas visefektīvāk risina uzdevumus.

Mūsu uzņēmumam ir sertifikāti uzstādīšanai un projektēšanai no: Brand-Rex; Teletecno; Ortronics un citi

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.