Visizplatītākās drošības sistēmas joprojām ir apsardzes un ugunsdrošības signalizācija. Apsardzes un ugunsdrošības signalizācija (AUS) – ir sistēma, kas ir tehnisku līdzekļu kopums, kas apvieno ugunsdrošības sistēmas ar apsardzes signalizācijām.

350x190 Hikvision Hub Š īs sistēmas interesē gan dzīvokļu, telpu un rūpniecības objektu privātīpašniekus, gan komerciālo nekustamo īpašumu (biroju, veikalu, noliktavu, angāru, slimnīcu, klīniku un daudzu citu objektu) īrniekus. Drošības un ugunsdzēsības signalizāciju uzstādīšana ļauj ne tikai ietaupīt materiālās vērtības, bet arī nodrošināt cilvēku drošību.

Briesmu vai jebkādas nenormālas situācijas gadījumā ielaušanās signalizācija ir ieprogrammēta, lai nosūtītu trauksmes signālu drošības dienestiem. Izmantojot trauksmes sirēnu vai, piemēram, īsziņu uz mobilo tālruni, ir iespējams arī uzstādīt trauksmi, kuras mērķis ir iebiedēt iebiedētājus vai informēt objektā esošos cilvēkus par drošības sensora iedarbināšanu.

Ugunsgrēka trauksme galvenokārt ir vērsta uz tūlītēju dūmu vai uguns atklāšanu (un daži pat var atklāt gruzdēšanas procesu). Tajā pašā laikā tiek iedarbināti sistēmas sensori, tas ir, parādās trauksmes signāls, kas informē par klātesošo cilvēku ugunsgrēku un ugunsdzēsības dienestu. Cilvēku dzīve ir atkarīga no precīzas šīs sistēmas darbības, un tāpēc ārkārtīgi nepieciešama savlaicīga apsardzes un ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas uzturēšana.

Atkarībā no uzdevumiem un prasību apjoma apsardzes un ugunsgrēka trauksmes sistēmas konfigurācijā var iekļaut trīs galveno kategoriju aprīkojumu:

  • Drošības un ugunsgrēka trauksmes signalizācijas centrālais aprīkojums (mazās un budžeta ugunsdzēsības signalizācijas sistēmās šo uzdevumu veic apsardzes un ugunsdrošības panelis)
  • Īpaša iekārta datu savākšanai un analizēšanai, ko sistēma saņem no sensoriem - uztveršanas un vadības paneļiem
  • Skārienjutīgās uztveršanas sensori un detektori

Mūsdienu sistēmām ir vairākas priekšrocības

  • Vienkāršība - pateicoties mobilajai lietojumprogrammai, drošības sistēmas pārvaldība tagad ir ērta un vienkārša.
  • Funkcionalitāte - sistēma atrisina jūsu ikdienas uzdevumus, to var viegli papildināt ar visu veidu aprīkojumu: kustības sensoriem, siltuma sensoriem, dūmu vai gāzes sensoriem, plūdu sensoriem vai relejiem elektroierīču tālvadības jaudas kontrolei.
  • Mobilitāte - mūsdienu sistēmas arvien vairāk izmanto bezvadu datu apmaiņas sistēmu, tāpēc tās nav "piesietas" pie vadiem
  • Rentabli - dažreiz akumulatoru nomaiņa nav nepieciešama līdz 7 gadiem, tikai tad, kad uzlādes līmenis sasniegs kritisko līmeni, lietojumprogramma jums to atgādinās. Lai gan akumulatora uzlādes līmeni var redzēt katras ierīces iestatījumos.

Mēs strādājam ar dažādu ražotāju aprīkojumu, tāpēc vienmēr varam atrast jums iespēju, kas visefektīvāk risina uzdevumus. Starp tiem ir tādi uzņēmumi:: Bosch, ELDES, DSC, Hikvision AX PRO.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu, apstiprinātu speciālista aiziešanu, uzstādīšanas vietas noteikšanu, aprīkojuma tipu un tā daudzumu, kā arī sākotnēju darba izmaksu un termiņa aprēķinu. Mūsu eksperti palīdzēs jums izvēlēties labāko trauksmes sistēmu izmaksu, funkcionalitātes, konfigurācijas un aprīkojuma ziņā.

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.