Nosaukums:
augstākās kvalitātes ūdens attīrīšanas un padeves sistēmu ražotājs, dibināts 2011. gadā Somijā. 5 gadu darba laikā esam izstrādājuši un pilnveidojuši inovatīvu ūdens attīrīšanas sistēmu un saņēmuši trīs patentus kā novatori šajā jomā.

Nozare:
ražo dzesētājus un ūdens dozatorus. Elegantais skandināvu dizains paspilgtinās jebkuru māju vai biroju, un revolucionārā patentētā ūdens attīrīšanas sistēma parūpēsies par ūdens kvalitāti.

Uzdevums:
Aprīkojums ar videonovērošanas sistēmu galvenā biroja un ražošanas teritorijas perimetram un posmiem. Piekļuves kontroles un iekšējā telefona sakaru sistēma.

Risinājums:
- Videonovērošanas sistēma: NVR videoreģistrators un Hikvision IP kameras. Piekļuves kontrole un durvju tālruņa IP video sistēma Dahua

Rezultāts:
Ieeja ražošanā, noliktavā un daļa biroja telpu aprīkota ar videonovērošanas sistēmu. Uzdevuma veikšanai tika izmantotas Hikvision kameras un Turbo HD DVR. Pateicoties modernajam videonovērošanas sistēmas aprīkojumam, mūsu klienti var elastīgi pielāgot un paplašināt sistēmas arhitektūru.

Klienta viedoklis:
Visas sistēmas atbilst noteiktajām prasībām

  Lejupielādes

 

 

Risinājumi

Īstenotu risinājumu galerija Mūsu kompānijas veksmīgas instalācijas.